WhatsApp Hattı: +90 536 0 532 444
 
Öğrenme Kulesi Nedir ?
23 Jul

Öğrenme Kulesi Nedir ?

Montessori Öğrenme Kulesi

 

Anne-baba olan çiftler, bebeklerinin ve çocuklarının en iyisine sahip olmasını isterler. Aynı zamanda da doğru ve bilinçli şekilde öğrenerek büyümeleri de onlar için önemlidir. Bebeklik döneminden, lavabodaki musluğa yetişene kadar birbirinden orijinal tasarımlara sahip ürünlerle yanınızdayız. Yatak odası dekorlarından öğrenme kulesine kadar birçok çeşit ürünle bebeklerinizi mutlu edebilirsiniz.

              Öğrenme Kulesi

     Bebeğiniz büyüyüp, ayaklanmaya başlayınca, meraklı soruları ve istekleri de artacaktır. Özellikle anneler, mutfakta iş yaparken, çocukları pek rahat vermezler. Burada devreye öğrenme kulesi giriyor. Bu kule mantık olarak merdiven işlevi görse de hem mama taburesi hem de çalışma masası işlevi de görüyor.

     Siz tezgahta veya masada işinizi yaparken çocuğunuz öğrenme kulesi ile yanınızda durabilir. Böylece siz rahatlıkla işinizi yaparken ona da uğraşacağı basit işler verirsiniz.

  Çocuğunuzun elini yüzünü yıkama alışkanlığı kazanmasında da öğrenme kulesi oldukça etkili ve yararlıdır. İlk zamanlar siz yanında durarak el ve yüz yıkama, musluk açma-kapamayı öğrettikten sonra, kendi işini yapmasını isteyebilirsiniz.

Öğrenme Kuleleri ile ilgili daha detaylı bilgiye Blog sayfamızda yazmış olduğumuz iki yazımızdan ulaşabilirsiniz. Öğrenme Kulesi Hangi Yaş İçin ? ve KULE

 

             Öğrenme Kulesinin Özellikleri

  1. sınıf 18 mm kavak ve MDF üretilen öğrenme kulesi çocuğunuzun güvenle yürüyebileceği yaştan itibaren kullanabilirsiniz. Kulenin yüksekliği 90 cm, genişliği 40 cm, taşıma kapasitesi de 80 kg’dır.

  Kulenin alt tablası geniş olduğu için kolay kolay devrilmez. Ayrıca çocuğunuz basamaktayken arka metal çıtayı taktığınızda geriye doğru düşmesini önlemiş olursunuz.

  Mama taburesi özelliği de bulunduğundan ayrıca bir mama sandalyesi almaktan kurtuluyorsunuz. Çocuğunuz sizinle birlikte yemek yemeyi öğrenecektir.

  Kuleyi yere yatırdığınızda çocuğunuz için işlevsel bir çalışma ve oyun masası olacaktır. İster yanında durarak ister siz işinizi yaparken göz ucuyla kontrol ederek çalışmasını izleyebilirsiniz.

 


             Öğrenme Kulesini Nasıl Alabilirsiniz?

      Öncelikli olarak aşırı ilgi yoğunluğundan dolayı ürünü 5-7 gün içinde teslim edebiliyoruz. Ürünü tanımak veya sipariş vermek istiyorsanız www.atolyeavangart.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde öğrenme kulesinin yanı sıra anı küpleri, ahşap masa-sandalyeler, isim panoları, ahşap dinozor seti gibi ürünlerimiz de bulunuyor.

 

     Beğendiğiniz ürünü güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Sitemize ücretsiz üye olduktan sonra satın almak istediğiniz ürünü seçiyorsunuz. Seçtiğiniz ürün “sepetim” bölümüne aktarılıyor. Buradan güvenli şekilde kredi kartı veya havale işlemiyle ödemeyi yapabiliyorsunuz.

 

Yorum yaz

Kategoriler

2020

ÇOK SATANLAR