Öğrenme Kulesi Nedir ?
23 Jul

Öğrenme Kulesi Nedir ?

Montessori Öğrenme Kulesi

 

Anne-baba olan çiftler, bebeklerinin ve çocuklarının en iyisine sahip olmasını isterler. Aynı zamanda da doğru ve bilinçli şekilde öğrenerek büyümeleri de onlar için önemlidir. Bebeklik döneminden, lavabodaki musluğa yetişene kadar birbirinden orijinal tasarımlara sahip ürünlerle yanınızdayız. Yatak odası dekorlarından öğrenme kulesine kadar birçok çeşit ürünle bebeklerinizi mutlu edebilirsiniz.

              Öğrenme Kulesi

     Bebeğiniz büyüyüp, ayaklanmaya başlayınca, meraklı soruları ve istekleri de artacaktır. Özellikle anneler, mutfakta iş yaparken, çocukları pek rahat vermezler. Burada devreye öğrenme kulesi giriyor. Bu kule mantık olarak merdiven işlevi görse de hem mama taburesi hem de çalışma masası işlevi de görüyor.

     Siz tezgahta veya masada işinizi yaparken çocuğunuz öğrenme kulesi ile yanınızda durabilir. Böylece siz rahatlıkla işinizi yaparken ona da uğraşacağı basit işler verirsiniz.

  Çocuğunuzun elini yüzünü yıkama alışkanlığı kazanmasında da öğrenme kulesi oldukça etkili ve yararlıdır. İlk zamanlar siz yanında durarak el ve yüz yıkama, musluk açma-kapamayı öğrettikten sonra, kendi işini yapmasını isteyebilirsiniz.

Öğrenme Kuleleri ile ilgili daha detaylı bilgiye Blog sayfamızda yazmış olduğumuz iki yazımızdan ulaşabilirsiniz. Öğrenme Kulesi Hangi Yaş İçin ? ve KULE

1) Mutfakta yemek pişirmeyi çok kolaylaştırır.

Küçük afacanlar ile mutfakta bir şey yapmak bazen imkansız hale gelir. Çocuğunuzun her zaman sizden  "yukarı" istediğini unutmayın! Paçalarınızdan tutan bir bebekle akşam yemeği yapmak bazen çok zor. İşte ona ve size bir fırsat…

2) Bebeğinizi daha uzun yapar! 

İnsanlara her zaman alçaktan baktığınızı düşünün! Sonra da aniden hayalini kurduğunuz yüksekliğe ulaştığınızı hayal edin. İşte ailenin aktif ve bağımsız bir üyesi daha…

3) El yıkamak çok daha kolay! 

Daha önceleri sizin bin bir zorlukla lavaboda ellerini yıkamasına yardımcı olduğunuz bebekleriniz, şimdi, kuleyle birlikte mükemmel bir yükseklikte. El yıkamak artık çok daha kolay.

4) Her bebek bir bebek görevi ister, bu yüzden onlara bir tane verin!

Çocuklarınız katkıda bulunduklarını hissettiklerinde çok mutlu olmuyorlar mı? Sebze salatası yaparken, onlara sebzeleri ayırmak gibi süper basit görevler verebilirsiniz.

Diğer bir yazımız  "Günlük Rutin Tablosu Nedir ?"  okumak ister misiniz ? 

 

             Öğrenme Kulesinin Özellikleri

  1. sınıf 18 mm kavak ve MDF üretilen öğrenme kulesi çocuğunuzun güvenle yürüyebileceği yaştan itibaren kullanabilirsiniz. Kulenin yüksekliği 90 cm, genişliği 40 cm, taşıma kapasitesi de 80 kg’dır.

  Kulenin alt tablası geniş olduğu için kolay kolay devrilmez. Ayrıca çocuğunuz basamaktayken arka metal çıtayı taktığınızda geriye doğru düşmesini önlemiş olursunuz.

  Mama taburesi özelliği de bulunduğundan ayrıca bir mama sandalyesi almaktan kurtuluyorsunuz. Çocuğunuz sizinle birlikte yemek yemeyi öğrenecektir.

  Kuleyi yere yatırdığınızda çocuğunuz için işlevsel bir çalışma ve oyun masası olacaktır. İster yanında durarak ister siz işinizi yaparken göz ucuyla kontrol ederek çalışmasını izleyebilirsiniz.

 


             Öğrenme Kulesini Nasıl Alabilirsiniz?

      Öncelikli olarak aşırı ilgi yoğunluğundan dolayı ürünü 5-7 gün içinde teslim edebiliyoruz. Ürünü tanımak veya sipariş vermek istiyorsanız www.atolyeavangart.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde öğrenme kulesinin yanı sıra anı küpleri, ahşap masa-sandalyeler, isim panoları, ahşap dinozor seti gibi ürünlerimiz de bulunuyor.

 

     Beğendiğiniz ürünü güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Sitemize ücretsiz üye olduktan sonra satın almak istediğiniz ürünü seçiyorsunuz. Seçtiğiniz ürün “sepetim” bölümüne aktarılıyor. Buradan güvenli şekilde kredi kartı veya havale işlemiyle ödemeyi yapabiliyorsunuz.

 

İlgili Ürünler

Öğrenme Kulesi - Masa ve Kaydırak
710,00TL649,00TL Eski Yazılar: 649,00TL

Öğrenme Kulesi Şimdi artık çocuk odalarında2021 Yılbaşında güncellediğimiz Öğrenme Kulesi artık bir kaydırak olacak ve çocukların odasına eğlence katacak.Sevgili çocuklar için özel tasarladığımız öğrenme kulelerine sahip olduğunuzda, pişman olmayacağınız, hayatınızda öncesi ve sonrası dediğiniz büyük kararlardan birine daha ilk adımı atmış olacaksınız.Neden mi? 1) Mutfakta yemek pişirmeyi çok kolaylaştırır. Küçük afacanlar ile mutfakta bir şey yapmak bazen imkansız hale gelir. Çocuğunuzun her zaman sizden  "yukarı" istediğini unutmayın! Paçalarınızdan tutan bir bebekle akşam yemeği yapmak bazen çok zor. İşte ona ve size bir fırsat…2) Bebeğinizi daha uzun yapar! İnsanlara her zaman aşığıdan baktığınızı düşünün! Sonra da aniden hayalini kurduğunuz yüksekliğe ulaştığınızı hayal edin. İşte ailenin aktif ve bağımsız bir üyesi daha…3) El yıkamak çok daha kolay! Daha önceleri sizin binbir zorlukla lavaboda ellerini yıkamasına yardımcı olduğunuz bebekleriniz, şimdi, kuleyle birlikte mükemmel bir yükseklikte. El yıkamak artık çok daha kolay.4) Her bebek bir bebek görevi ister, bu yüzden onlara bir tane verin!Çocuklarınız katkıda bulunduklarını hissettiklerinde çok mutlu olmuyorlar mı? Sebze salatası yaparken, onlara sebzeleri ayırmak gibi süper basit görevler verebilirsiniz.5) Kulede iken daha fazla öğrenirler. Çocuklarınız katkıda bulunduklarını hissettiklerinde çok mutlu olmuyorlar mı? Sebze salatası yaparken, onlara sebzeleri ayırmak gibi süper basit görevler verebilirsiniz.Küçük arkadaşlarımız için özel tasarladığımız Kulelerimiz hakkında pişman olabileceğiniz tek şey, onu daha erken elde etmemek! Ne kadar etkili olduğunu kendimizce sizlere anlatmaya çalıştık. Ne kadar anlatsak da bu şeylerin ne kadar harika olabileceğini bir tane alana kadar fark edemeyeceğinizi unutmayın. Sevgilerle…"sipariş yoğunluğundan dolayı en erken teslimat 3-5 iş günü"Öğrenme Kulesi üretiminde 1.Sınıf 18 mm MDF LAM kullanılmıştır.18 ay ve üzeri  yaşlar için uygundur.Su Bazlı solvent (tiner vb.) içermeyen bakanlık onaylı CE ve EN71 normlarına uygun boyalar kullanılmıştır.Kule  Yükseklik 90 cm Masa Yükseklik 45 cmOturma Yükseklik 25 CmGenişlik 40 cm..

Öğrenme Kulesi-(Mama Tabureli) Learning Tower
510,00TL449,00TL Eski Yazılar: 449,00TL

               Teknik Özellikler :"Öğrenme Kulemizin üretiminde1.Sınıf 18 mm KAVAK & HUŞ kontrplak  kullanılmıştır.Bir öğrenme kulesi, çocuğun güvenle yürüyebileceği yaştan itibaren kullanılabilir. Maksimum bir yaş yoktur.Çocuğunuzun, tezgah üstü yüksekliğe ulaşıp güvenli bir şekilde çalışabileceği zamana kadar, öğrenme kulesi rahatlıkla kullanılabilir.     Su Bazlı solvent (tiner vb.) içermeyen bakanlık onaylı CE ve EN71 normlarına uygun vernik kullanılmıştır.Kule  Yükseklik 90 cm Genişlik 40 cmTaşıma Kapasitesi 80 KG"sipariş yoğunluğundan dolayı en erken teslimat 5-7 iş günü"                                           Bu inovatif ürünümüz sizlerin isteği ile hem "Mama Taburesi" hem "Öğrenme Kulesi" olarak tasarlanmıştır.                        Yemek masanızda yemek yerken çok rahat bir şekilde çocuğunuzda yanınızda olabilecek.Öğrenme Kulesi Nedir ?1) Mutfakta yemek pişirmeyi çok kolaylaştırır. Küçük afacanlar ile mutfakta bir şey yapmak bazen imkansız hale gelir. Çocuğunuzun her zaman sizden  "yukarı" istediğini unutmayın! Paçalarınızdan tutan bir bebekle akşam yemeği yapmak bazen çok zor. İşte ona ve size bir fırsat…2) Bebeğinizi daha uzun yapar! İnsanlara her zaman aşığıdan baktığınızı düşünün! Sonra da aniden hayalini kurduğunuz yüksekliğe ulaştığınızı hayal edin.İşte ailenin aktif ve bağımsız bir üyesi daha…3) El yıkamak çok daha kolay! Daha önceleri sizin binbir zorlukla lavaboda ellerini yıkamasına yardımcı olduğunuz bebekleriniz, şimdi, kuleyle birlikte mükemmel bir yükseklikte.El yıkamak artık çok daha kolay.4) Her bebek bir bebek görevi ister, bu yüzden onlara bir tane verin!Çocuklarınız katkıda bulunduklarını hissettiklerinde çok mutlu olmuyorlar mı? Sebze salatası yaparken, onlara sebzeleri ayırmak gibi süper basit görevler verebilirsiniz.5) Kulede iken daha fazla öğrenirler. Çocuklarınız katkıda bulunduklarını hissettiklerinde çok mutlu olmuyorlar mı? Sebze salatası yaparken, onlara sebzeleri ayırmak gibi süper basit görevler verebilirsiniz.Küçük arkadaşlarımız için özel tasarladığımız Kulelerimiz hakkında pişman olabileceğiniz tek şey, onu daha erken elde etmemek!Ne kadar etkili olduğunu kendimizce sizlere anlatmaya çalıştık.Ne kadar anlatsak da bu şeylerin ne kadar harika olabileceğini bir tane alana kadar fark edemeyeceğinizi unutmayın. Sevgilerle…..

Öğrenme Kulesi-(Mama Tabureli) Learning Tower
510,00TL449,00TL Eski Yazılar: 449,00TL

               Teknik Özellikler :Öğrenme Kulemizin üretiminde1.Sınıf 18 mm KAVAK & HUŞ kontrplak  kullanılmıştır.Bir öğrenme kulesi, çocuğun güvenle yürüyebileceği yaştan itibaren kullanılabilir. Maksimum bir yaş yoktur.Çocuğunuzun, tezgah üstü yüksekliğe ulaşıp güvenli bir şekilde çalışabileceği zamana kadar, öğrenme kulesi rahatlıkla kullanılabilir.     Su Bazlı solvent (tiner vb.) içermeyen bakanlık onaylı CE ve EN71 normlarına uygun vernik kullanılmıştır.Kule  Yükseklik 90 cm Genişlik 40 cmTaşıma Kapasitesi 80 KG"sipariş yoğunluğundan dolayı en erken teslimat 5-7 iş günü"                                           Öğrenme KulesiBu inovatif ürünümüz sizlerin isteği ile hem "Mama Taburesi" hem "Öğrenme Kulesi" olarak tasarlanmıştır.                        Yemek masanızda yemek yerken çok rahat bir şekilde çocuğunuzda yanınızda olabilecek.1) Mutfakta yemek pişirmeyi çok kolaylaştırır. Küçük afacanlar ile mutfakta bir şey yapmak bazen imkansız hale gelir. Çocuğunuzun her zaman sizden  "yukarı" istediğini unutmayın! Paçalarınızdan tutan bir bebekle akşam yemeği yapmak bazen çok zor. İşte ona ve size bir fırsat…2) Bebeğinizi daha uzun yapar! İnsanlara her zaman aşığıdan baktığınızı düşünün! Sonra da aniden hayalini kurduğunuz yüksekliğe ulaştığınızı hayal edin.İşte ailenin aktif ve bağımsız bir üyesi daha…3) El yıkamak çok daha kolay! Daha önceleri sizin binbir zorlukla lavaboda ellerini yıkamasına yardımcı olduğunuz bebekleriniz, şimdi, kuleyle birlikte mükemmel bir yükseklikte.El yıkamak artık çok daha kolay.4) Her bebek bir bebek görevi ister, bu yüzden onlara bir tane verin!Çocuklarınız katkıda bulunduklarını hissettiklerinde çok mutlu olmuyorlar mı? Sebze salatası yaparken, onlara sebzeleri ayırmak gibi süper basit görevler verebilirsiniz.5) Kulede iken daha fazla öğrenirler. Çocuklarınız katkıda bulunduklarını hissettiklerinde çok mutlu olmuyorlar mı? Sebze salatası yaparken, onlara sebzeleri ayırmak gibi süper basit görevler verebilirsiniz.Küçük arkadaşlarımız için özel tasarladığımız Kulelerimiz hakkında pişman olabileceğiniz tek şey, onu daha erken elde etmemek!Ne kadar etkili olduğunu kendimizce sizlere anlatmaya çalıştık.Ne kadar anlatsak da bu şeylerin ne kadar harika olabileceğini bir tane alana kadar fark edemeyeceğinizi unutmayın. Sevgilerle…..

Yorum yaz

AĞUSTOS

ÇOK SATANLAR

SON YAZILAR

Çocuklar İçin Resimli Olarak Hazırlanmış Günlük Rutin Tablosu

Tarafından gönderildi: Gülşen Y. Yorumlar: 0

Çocuklar için günlük rutin tablosunun önemi.....

Montessori Öğrenme Kulesi Nedir ?

Tarafından gönderildi: Gülşen Y. Yorumlar: 0

montessori öğrenme kulesi nedir ?..

Günlük Rutin Tablosu Nedir ?

Tarafından gönderildi: Gülşen Y. Yorumlar: 0

günlük rutin tablosu..