ÖĞRENME KULESİ
16 May

ÖĞRENME KULESİ

Öğrenme Kulesi 

"KULE! " Hazırlıklı olun,

bu kelime çocuğunuzun sık sık gündelik konuşmalarında kullanacağı favori kelimelerden biri haline gelecek. Sevgili çocuklar için özel tasarladığımız öğrenme kulelerine sahip olduğunuzda, pişman olmayacağınız, hayatınızda öncesi ve sonrası dediğiniz büyük kararlardan birine daha ilk adımı atmış olacaksınız. Neden mi?

İşte bir öğrenme kulesinin herhangi bir yürümeye başlayan çocuk için bir zorunluluk olmasının 5 nedeni. 

1) Mutfakta yemek pişirmeyi çok kolaylaştırır.

Küçük afacanlar ile mutfakta bir şey yapmak bazen imkansız hale gelir. Çocuğunuzun her zaman sizden  "yukarı" istediğini unutmayın! Paçalarınızdan tutan bir bebekle akşam yemeği yapmak bazen çok zor. İşte ona ve size bir fırsat…

2) Bebeğinizi daha uzun yapar! 

İnsanlara her zaman alçaktan baktığınızı düşünün! Sonra da aniden hayalini kurduğunuz yüksekliğe ulaştığınızı hayal edin. İşte ailenin aktif ve bağımsız bir üyesi daha…

3) El yıkamak çok daha kolay! 

Daha önceleri sizin bin bir zorlukla lavaboda ellerini yıkamasına yardımcı olduğunuz bebekleriniz, şimdi, kuleyle birlikte mükemmel bir yükseklikte. El yıkamak artık çok daha kolay.

4) Her bebek bir bebek görevi ister, bu yüzden onlara bir tane verin!

Çocuklarınız katkıda bulunduklarını hissettiklerinde çok mutlu olmuyorlar mı? Sebze salatası yaparken, onlara sebzeleri ayırmak gibi süper basit görevler verebilirsiniz.

 

                

    5) Kulede iken daha fazla öğrenirler. 

                Daha fazla öğrenme fırsatı vererek, gördüğü ve parçası olduğu yeni şeyler hakkında sormasını sağlayacak ve yeni düşünceler yaratılmasında itici güç oluşturacak.

        Tüm bunlar anne veya baba ile daha fazla zaman geçirmeye eşittir. Nihayetinde küçüklerimizin en çok istediği şey de budur. 

            Atölye Avangart Kids olarak küçük arkadaşlarımız için özel tasarladığımız Kulelerimiz hakkında pişman olabileceğiniz tek şey,

onu daha erken elde etmemek! Ne kadar etkili olduğunu kendimizce sizlere anlatmaya çalıştık.

Ne kadar anlatsak da bu şeylerin ne kadar harika olabileceğini bir tane alana kadar fark edemeyeceğinizi unutmayın.Sevgilerle…


İlgili Ürünler

Öğrenme Kulesi - Masa ve Kaydırak
560,00TL489,00TL Eski Yazılar: 489,00TL

Öğrenme Kulesi Şimdi artık çocuk odalarında2021 Yılbaşında güncellediğimiz Öğrenme Kulesi artık bir kaydırak olacak ve çocukların odasına eğlence katacak.Sevgili çocuklar için özel tasarladığımız öğrenme kulelerine sahip olduğunuzda, pişman olmayacağınız, hayatınızda öncesi ve sonrası dediğiniz büyük kararlardan birine daha ilk adımı atmış olacaksınız.Neden mi? 1) Mutfakta yemek pişirmeyi çok kolaylaştırır. Küçük afacanlar ile mutfakta bir şey yapmak bazen imkansız hale gelir. Çocuğunuzun her zaman sizden  "yukarı" istediğini unutmayın! Paçalarınızdan tutan bir bebekle akşam yemeği yapmak bazen çok zor. İşte ona ve size bir fırsat…2) Bebeğinizi daha uzun yapar! İnsanlara her zaman aşığıdan baktığınızı düşünün! Sonra da aniden hayalini kurduğunuz yüksekliğe ulaştığınızı hayal edin. İşte ailenin aktif ve bağımsız bir üyesi daha…3) El yıkamak çok daha kolay! Daha önceleri sizin binbir zorlukla lavaboda ellerini yıkamasına yardımcı olduğunuz bebekleriniz, şimdi, kuleyle birlikte mükemmel bir yükseklikte. El yıkamak artık çok daha kolay.4) Her bebek bir bebek görevi ister, bu yüzden onlara bir tane verin!Çocuklarınız katkıda bulunduklarını hissettiklerinde çok mutlu olmuyorlar mı? Sebze salatası yaparken, onlara sebzeleri ayırmak gibi süper basit görevler verebilirsiniz.5) Kulede iken daha fazla öğrenirler. Çocuklarınız katkıda bulunduklarını hissettiklerinde çok mutlu olmuyorlar mı? Sebze salatası yaparken, onlara sebzeleri ayırmak gibi süper basit görevler verebilirsiniz.Küçük arkadaşlarımız için özel tasarladığımız Kulelerimiz hakkında pişman olabileceğiniz tek şey, onu daha erken elde etmemek! Ne kadar etkili olduğunu kendimizce sizlere anlatmaya çalıştık. Ne kadar anlatsak da bu şeylerin ne kadar harika olabileceğini bir tane alana kadar fark edemeyeceğinizi unutmayın. Sevgilerle…"sipariş yoğunluğundan dolayı en erken teslimat 3-5 iş günü"Öğrenme Kulesi üretiminde 1.Sınıf 18 mm MDF LAM kullanılmıştır.18 ay ve üzeri  yaşlar için uygundur.Su Bazlı solvent (tiner vb.) içermeyen bakanlık onaylı CE ve EN71 normlarına uygun boyalar kullanılmıştır.Kule  Yükseklik 90 cm Masa Yükseklik 45 cmOturma Yükseklik 25 CmGenişlik 40 cm..

Öğrenme Kulesi - Kahverengi
560,00TL489,00TL Eski Yazılar: 489,00TL

Öğrenme KulesiŞimdi artık çocuk odalarında2021 Yılbaşında güncellediğimiz Öğrenme Kulesi artık bir kaydırak olacak ve çocukların odasına eğlence katacak.Sevgili çocuklar için özel tasarladığımız öğrenme kulelerine sahip olduğunuzda, pişman olmayacağınız, hayatınızda öncesi ve sonrası dediğiniz büyük kararlardan birine daha ilk adımı atmış olacaksınız.Neden mi? 1) Mutfakta yemek pişirmeyi çok kolaylaştırır. Küçük afacanlar ile mutfakta bir şey yapmak bazen imkansız hale gelir. Çocuğunuzun her zaman sizden  "yukarı" istediğini unutmayın! Paçalarınızdan tutan bir bebekle akşam yemeği yapmak bazen çok zor. İşte ona ve size bir fırsat…2) Bebeğinizi daha uzun yapar! İnsanlara her zaman aşığıdan baktığınızı düşünün! Sonra da aniden hayalini kurduğunuz yüksekliğe ulaştığınızı hayal edin.İşte ailenin aktif ve bağımsız bir üyesi daha…3) El yıkamak çok daha kolay! Daha önceleri sizin binbir zorlukla lavaboda ellerini yıkamasına yardımcı olduğunuz bebekleriniz, şimdi, kuleyle birlikte mükemmel bir yükseklikte.El yıkamak artık çok daha kolay.4) Her bebek bir bebek görevi ister, bu yüzden onlara bir tane verin!Çocuklarınız katkıda bulunduklarını hissettiklerinde çok mutlu olmuyorlar mı? Sebze salatası yaparken, onlara sebzeleri ayırmak gibi süper basit görevler verebilirsiniz.5) Kulede iken daha fazla öğrenirler. Çocuklarınız katkıda bulunduklarını hissettiklerinde çok mutlu olmuyorlar mı? Sebze salatası yaparken, onlara sebzeleri ayırmak gibi süper basit görevler verebilirsiniz.Küçük arkadaşlarımız için özel tasarladığımız Kulelerimiz hakkında pişman olabileceğiniz tek şey, onu daha erken elde etmemek!Ne kadar etkili olduğunu kendimizce sizlere anlatmaya çalıştık.Ne kadar anlatsak da bu şeylerin ne kadar harika olabileceğini bir tane alana kadar fark edemeyeceğinizi unutmayın. Sevgilerle…"sipariş yoğunluğundan dolayı en erken teslimat 3-5 iş günü"Öğrenme Kulesi üretiminde 1.Sınıf 18 mm MDF LAM kullanılmıştır.18 ay ve üzeri  yaşlar için uygundur.Su Bazlı solvent (tiner vb.) içermeyen bakanlık onaylı CE ve EN71 normlarına uygun boyalar kullanılmıştır.Kule  Yükseklik 90 cm Masa Yükseklik 45 cmOturma Yükseklik 25 CmGenişlik 40 cm..

Öğrenme Kulesi-(Mama Tabureli) Learning Tower
479,00TL449,00TL Eski Yazılar: 449,00TL

               Teknik Özellikler :"Öğrenme Kulemizin üretiminde1.Sınıf 18 mm KAVAK & HUŞ kontrplak  kullanılmıştır.Bir öğrenme kulesi, çocuğun güvenle yürüyebileceği yaştan itibaren kullanılabilir. Maksimum bir yaş yoktur.Çocuğunuzun, tezgah üstü yüksekliğe ulaşıp güvenli bir şekilde çalışabileceği zamana kadar, öğrenme kulesi rahatlıkla kullanılabilir.     Su Bazlı solvent (tiner vb.) içermeyen bakanlık onaylı CE ve EN71 normlarına uygun vernik kullanılmıştır.Kule  Yükseklik 90 cm Genişlik 40 cmTaşıma Kapasitesi 80 KG"sipariş yoğunluğundan dolayı en erken teslimat 5-7 iş günü"                                           Bu inovatif ürünümüz sizlerin isteği ile hem "Mama Taburesi" hem "Öğrenme Kulesi" olarak tasarlanmıştır.                        Yemek masanızda yemek yerken çok rahat bir şekilde çocuğunuzda yanınızda olabilecek.Öğrenme Kulesi Nedir ?1) Mutfakta yemek pişirmeyi çok kolaylaştırır. Küçük afacanlar ile mutfakta bir şey yapmak bazen imkansız hale gelir. Çocuğunuzun her zaman sizden  "yukarı" istediğini unutmayın! Paçalarınızdan tutan bir bebekle akşam yemeği yapmak bazen çok zor. İşte ona ve size bir fırsat…2) Bebeğinizi daha uzun yapar! İnsanlara her zaman aşığıdan baktığınızı düşünün! Sonra da aniden hayalini kurduğunuz yüksekliğe ulaştığınızı hayal edin.İşte ailenin aktif ve bağımsız bir üyesi daha…3) El yıkamak çok daha kolay! Daha önceleri sizin binbir zorlukla lavaboda ellerini yıkamasına yardımcı olduğunuz bebekleriniz, şimdi, kuleyle birlikte mükemmel bir yükseklikte.El yıkamak artık çok daha kolay.4) Her bebek bir bebek görevi ister, bu yüzden onlara bir tane verin!Çocuklarınız katkıda bulunduklarını hissettiklerinde çok mutlu olmuyorlar mı? Sebze salatası yaparken, onlara sebzeleri ayırmak gibi süper basit görevler verebilirsiniz.5) Kulede iken daha fazla öğrenirler. Çocuklarınız katkıda bulunduklarını hissettiklerinde çok mutlu olmuyorlar mı? Sebze salatası yaparken, onlara sebzeleri ayırmak gibi süper basit görevler verebilirsiniz.Küçük arkadaşlarımız için özel tasarladığımız Kulelerimiz hakkında pişman olabileceğiniz tek şey, onu daha erken elde etmemek!Ne kadar etkili olduğunu kendimizce sizlere anlatmaya çalıştık.Ne kadar anlatsak da bu şeylerin ne kadar harika olabileceğini bir tane alana kadar fark edemeyeceğinizi unutmayın. Sevgilerle…..

Öğrenme Kulesi-(Mama Tabureli) Learning Tower
479,00TL449,00TL Eski Yazılar: 449,00TL

               Teknik Özellikler :Öğrenme Kulemizin üretiminde1.Sınıf 18 mm KAVAK & HUŞ kontrplak  kullanılmıştır.Bir öğrenme kulesi, çocuğun güvenle yürüyebileceği yaştan itibaren kullanılabilir. Maksimum bir yaş yoktur.Çocuğunuzun, tezgah üstü yüksekliğe ulaşıp güvenli bir şekilde çalışabileceği zamana kadar, öğrenme kulesi rahatlıkla kullanılabilir.     Su Bazlı solvent (tiner vb.) içermeyen bakanlık onaylı CE ve EN71 normlarına uygun vernik kullanılmıştır.Kule  Yükseklik 90 cm Genişlik 40 cmTaşıma Kapasitesi 80 KG"sipariş yoğunluğundan dolayı en erken teslimat 5-7 iş günü"                                           Öğrenme KulesiBu inovatif ürünümüz sizlerin isteği ile hem "Mama Taburesi" hem "Öğrenme Kulesi" olarak tasarlanmıştır.                        Yemek masanızda yemek yerken çok rahat bir şekilde çocuğunuzda yanınızda olabilecek.1) Mutfakta yemek pişirmeyi çok kolaylaştırır. Küçük afacanlar ile mutfakta bir şey yapmak bazen imkansız hale gelir. Çocuğunuzun her zaman sizden  "yukarı" istediğini unutmayın! Paçalarınızdan tutan bir bebekle akşam yemeği yapmak bazen çok zor. İşte ona ve size bir fırsat…2) Bebeğinizi daha uzun yapar! İnsanlara her zaman aşığıdan baktığınızı düşünün! Sonra da aniden hayalini kurduğunuz yüksekliğe ulaştığınızı hayal edin.İşte ailenin aktif ve bağımsız bir üyesi daha…3) El yıkamak çok daha kolay! Daha önceleri sizin binbir zorlukla lavaboda ellerini yıkamasına yardımcı olduğunuz bebekleriniz, şimdi, kuleyle birlikte mükemmel bir yükseklikte.El yıkamak artık çok daha kolay.4) Her bebek bir bebek görevi ister, bu yüzden onlara bir tane verin!Çocuklarınız katkıda bulunduklarını hissettiklerinde çok mutlu olmuyorlar mı? Sebze salatası yaparken, onlara sebzeleri ayırmak gibi süper basit görevler verebilirsiniz.5) Kulede iken daha fazla öğrenirler. Çocuklarınız katkıda bulunduklarını hissettiklerinde çok mutlu olmuyorlar mı? Sebze salatası yaparken, onlara sebzeleri ayırmak gibi süper basit görevler verebilirsiniz.Küçük arkadaşlarımız için özel tasarladığımız Kulelerimiz hakkında pişman olabileceğiniz tek şey, onu daha erken elde etmemek!Ne kadar etkili olduğunu kendimizce sizlere anlatmaya çalıştık.Ne kadar anlatsak da bu şeylerin ne kadar harika olabileceğini bir tane alana kadar fark edemeyeceğinizi unutmayın. Sevgilerle…..

Yorum yaz

HAZİRAN

ÇOK SATANLAR

SON YAZILAR

Çocuklar İçin Resimli Olarak Hazırlanmış Günlük Rutin Tablosu

Tarafından gönderildi: Gülşen Y. Yorumlar: 0

Çocuklar için günlük rutin tablosunun önemi.....

Montessori Öğrenme Kulesi Nedir ?

Tarafından gönderildi: Gülşen Y. Yorumlar: 0

montessori öğrenme kulesi nedir ?..

Günlük Rutin Tablosu Nedir ?

Tarafından gönderildi: Gülşen Y. Yorumlar: 0

günlük rutin tablosu..