Bebeklerimizin Uyuyacağı Yatak Nasıl Olmalı ?
02 Mar

Bebeklerimizin Uyuyacağı Yatak Nasıl Olmalı ?

        Ebeveynlerin sorumlulukları daha çoçuklarımız dünyaya gözünü açmadan başlamaktadır. Bilindiği üzere doğum öncesi bebek alışverişi bir hayli hassasiyet ve titizlik gerektirmektedir.Doğum öncesi bebek alışverişi  bakım ürünlerinin,giysilerin,oyuncakların ve oda dekorlarının da bulunduğu bir hayli uzun bir listeye sahiptir. Listede bulunan tüm ürün dallarında bakılan ilk şey bebeklerimiz için zararlı olacak maddeler içermiyor oluşudur.

        Çoğu aile daha çok bakım ürünleri ve giysilere mesai harcamaktadır. Ancak en az onlar kadar önemli olan başka bir noktaysa yatağı ve bebeğimizin oda dekorasyon ürünleridir.Çünkü bebeğimiz uzun yıllar boyunca bu odada yaşayacak ve aylarca bu aldığınız yatakta uyuyacaktır. Sağlamlığı, özgünlüğü, renk kullanımdan tutunda güvenli oluşuna kadar birçok kıstas barındırmaktadır.Örneğin beşiğin yapımında kullanılan ahşabın kalitesi, boyaların alerjiye sebebiyet vermeyenlerinin seçimi,boyutu, parmaklıklar arasındaki mesafeleri gibi sağlamlığından güvenliğine kadar giden birçok aşama vardır. Aynı durum oda dekor ürünleri içinde geçerlidir. Fiziksel olumsuzlukların yanında psikolojik olarak da oda ambiyansı kişinin ruh halini etkileği uzmanlarca kanıtlanmış bir durumdur. Bu nedenlerden dolayı alışverişin bu aşamasında dikkatli davranılmalı ve fabrikasyon ürünlerden ziyade yapımında fikir beyan edebileğiniz,yaratıcı ve özgün ürünleri tercih etmenizde fayda vardır.

         Firma olarak bu işin hassasiyetin farkında olmakla beraber tamamen sizin işinizi kolaylaştırıp çocuklarınızın dünyasını ise renkli ve özgün hale getirmeyi amaç edinmiş durumdayız.Ürünlerimiz tamamen ahşaptan ve zararsız boyalar ile özenle hazırlanmaktadır. Web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilir ve talep gören modellerimizden faydalanabilirsiniz.

Yorum yaz

SON YAZILAR

Çocuk Odasında Kullanılan Çerçeve Modelleri

Tarafından gönderildi: Ahmet Yorumlar: 0

Katlanır resim çerçevesi..

Çocuklar İçin Resimli Olarak Hazırlanmış Günlük Rutin Tablosu

Tarafından gönderildi: Gülşen Y. Yorumlar: 0

Çocuklar için günlük rutin tablosunun önemi.....

Montessori Öğrenme Kulesi Nedir ?

Tarafından gönderildi: Gülşen Y. Yorumlar: 0

montessori öğrenme kulesi nedir ?..