Neden Ücretli Kargo ?

NEDEN ÜCRETLİ KARGO ?


atolyeavangart.com olarak neden ücretsiz kargo uygulamasında bulunmuyoruz? Kimse kargo ücretini kendi ödeyip malzemenizi size göndermez. 


Kargo ücreti almış olduğunuz ürünün fiyatının içinde zaten sizden tahsil edilir.  Böylece ayrıca bir kargo ücreti ödememiş olduğunuzu düşünebilirsiniz; 


Ancak aslında ürün fiyatı olarak gördüğünüz rakam içerisinde kargo ücretini de ödemiş bulunursunuz. Örneğin bir ayakkabının fiyatı 100 TL + kargo ücreti ise bu fiyat 110 TL’ye yükseltilerek ücretsiz kargo uygulanır. 


Ancak bu durumda bu ayakkabıdan birden fazla sipariş ettiğinizde, Örneğin 2 adet siparişiniz varsa 2 kere kargo ücreti ödemiş olursunuz. 


Bu da sizin açınızdan ücretsiz kargonun bir dez avantajıdır. atolyeavangart.com olarak bizler almış olduğunuz ürünlerin toplamının desi boyutu üzerinden anlaşmalı olduğumuz 


kargo şirketlerinin indirimli fiyatlarını uygulayarak kargo ücretini ayrı hesaplayıp sepetinize eklenerek tahsil edilmektedir. Böylelikle ürünlerinizin size geliş fiyatlarını ve kargo ücretini ayrı ayrı görebiliyorsunuz. 


Bu nedenle ücretsiz kargo uygulamamız bulunmamaktadır.